2020 Android için En İyi Uyku Takip Programları

2020 yılındaki stresleri günlerde güzel uyku uyumak ve takip etmek için

Stresli bir 2020 yılında Uyku kalitenizi arttırmak istiyorsanız, uykunuzu takip etmeniz gerekir. Android için en iyi ücretsiz uyku takip programlarına göz atın.

İtiraf edelim, iyi bir gece uykusu kişinin sağlığı için çok önemlidir. Geceleri yeterince uyuyamazsanız, ertesi gün tembel ve donuk hissedebilirsiniz. Birkaç çalışma, uygun uykunun daha iyi genel sağlığa nasıl yol açtığını göstermiştir.

Android akıllı telefon kullanıyorsanız, her gece ne kadar uyuduğunuzu izlemek için telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu , Google Play Store’da bulunan Ücretsiz uyku takibi programları aracılığıyla yapılır. Uyku takip programlarının bazıları da horlama veya diş değdirme işlemlerinizi kaydeder.

Android için 2020 Yılındaki 10 En İyi Uyku Takip Programı

Bu nedenle, her gece yeterince uyku alıp almadığınızdan emin değilseniz, uyku izleyici uygulamalarını yükleme zamanı. Bu makalede, Google Play Store’da bulunan en iyi takip programlarının bir listesini paylaşacağız. Şimdi, 2020’de Android için en iyi uyku takip programlarına göz atalım.

1. Google Fit

Google Fit

Google Play Store’da bulunan en iyi Android spor uygulamasından biri. Özellikler hakkında konuşursak, Google Fit’in adımlarınızı, etkinliğinizi, kalorilerinizi vb. İzlemesi gibi çok çeşitli özelliklere sahiptir. Ayrıca uyku döngüsünü izleyen bir uyku takip özelliği vardır. Sadece bu değil, aynı zamanda Android wear ile de çalışır.

2. PrimeNap

PrimeNap

Bu uyku kalitesini artırmak için iddialı bir uyku izci programı . Uyku kalitenizi arttırmak için ekran karartıcı, uyku istatistiği, horlama dedektörü, uyku sesleri, rüya günlüğü vb. Gibi bazı kullanışlı özellikler sunar.

3. Runtastic Sleep Better

Runtastic Sleep Better

Android için en iyi ve en gelişmiş uyku takip uygulamasını arıyorsanız, Runtastic Sleep Better’ı denemeniz gerekir. Diğer tüm uyku takip uygulamaları gibi, Runtastic Sleep Better da uyku döngünüzü izler, rüyaları izler ve yatmadan önce alışkanlıklarınızı geliştirir. App uyku döngüsü (hem hafif hem de derin uyku) izler.

4. Sleep as Android

Android olarak uyku

Android bir süredir oradayken Uyku ve muhtemelen uyku döngülerinizi takip etmek için en iyi uygulama. İyi olan şey, Sleep as Android, Android Wear, Pebble ve Galaxy Gear Cihazları için destekle geliyor. Ayrıca Google Fit ve Samsung Health gibi diğer fitness uygulamalarıyla entegre olma yeteneğine de sahip. Özellikler hakkında konuşursak, uyku düzeninizi, döngülerinizi ve horlamayı izler.

5. Alarm Clock Xtreme

Alarm Clock Xtreme

Temelde bir çalar saat uygulamasıdır, ancak birkaç uyku izleme özelliği vardır. Alarm Clock Xtreme kolayca uyku kalitesi yanı sıra miktar analiz edebilirsiniz. Uygulamaların diğer özelliklerinden bazıları çeşitli alarmlar, alarm sesleri, uyku süresi kaydı vb.

6. Do I Snore or Grind

Do I Snore or Grind

Uykunuzda dişlerinizi birbirine değdirirseniz veya horlarsanız öğrenen bir uyku izleyici uygulamasıdır. Snore or Grind premium bir uygulamadır, ancak uygulamanın 5 günlük ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz. İyi olan şey, uygulama uyurken dişlerin taşlanmasını ve horlamasını azaltmak için birkaç ipucu içermesidir.

7. Sleep Monitor

Uyku Monitörü

Diğer tüm uygulamaların aksine, Uyku Monitörü uyku durumunuzu anlamanıza yardımcı olmak için uyku döngüsü ayrıntılarını kaydetmeye odaklanır. Ayrıca mükemmel zamanda uyanmak için akıllı bir çalar saat vardır. Uyku Monitörü ayrıca uyku düzeninizi takip etme yeteneğine de sahiptir. Bu nedenle, Sleep Monitor, Android’de kullanabileceğiniz en iyi uyku izleyicisi uygulamasıdır.

8. Sleep Cycle

Uyku döngüsü

Bu, uykudan yatmadan uykuyu izlemenizi sağlayan listede başka bir en iyi Android uygulamasıdır. Ayrıca uyku düzeninizin ve uyku döngülerinizin ayrıntılı bir analizini sunar. Ayrıca, güne başlamak için doğal bir yol olan hafif uykudayken sizi uyandıran akıllı bir çalar saat vardır.

9. Uykulu

Sleepzy

Sleepzy, en azından listedeki diğerlerine kıyasla nispeten yenidir. Ancak, Sleepzy oldukça iyi çalışıyor gibi görünüyor. En kaliteli uykunuzu aldığınızda anlamak için uyku düzeninizi izler. Ayrıca, uykunuzun en hafif uyku döneminde yenilenmiş hissetmek için sizi uyandıran akıllı bir çalar saat var.

10. Sleepzy

Uyku zamanı

En iyi olmasa da, Uyku Zamanı temel şeyleri oldukça iyi yapar. Grafiklerde uyku döngüsü, analiz, hafif uyku, derin uyku vb.Gibi tüm uyku istatistiklerinizi sunar. Diğer tüm uyku takip uygulamalarının aksine, Sleep Time’da hazır olduğunuzu düşündüğünde sizi uyandırmaya çalışan akıllı bir çalar saat vardır.

Yani, bunlar 2020’de Android için en iyi on uyku izleyici uygulaması. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Arkadaşlarınızla da paylaşın.

Yorum Yap