Android için Spotify Reklam Engelleme – Nasıl Yapılır

Şu an itibariyle, Android akıllı telefonlar için kullanılabilen yüzlerce müzik akışı uygulaması bulunmaktadır. Ancak bunlardan herhangi birini seçmemiz gerekirse Spotify’ı isteriz. Android için diğer müzik akışı uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, Spotify daha fazla içeriğe sahiptir ve ücretsiz olarak harika bir müzik ve podcast yayın hizmeti sunar.

Ancak, ücretsiz hesabın bazı sınırlamaları vardır. Spotify’ın ücretsiz sürümündeki şarkılar arasında birkaç reklam izleyebileceksiniz. Premium planlar uygun fiyatlı olsa da, kullanıcılar yine de ücretsiz müzik akışı yapmanın alternatif bir yolunu arıyor.

Benzer makale : Windows 10’da Reklamları Kaldırmak İçin AdGuard DNS Nasıl Kurulur

Spotify’da reklamları engellemenin aslında birden fazla yolu var. Örneğin, reklamları engellemek için AdGuard gibi özel DNS ekleyebilirsiniz. Ancak bunun için bir DNS değiştirici uygulaması kullanmanız gerekir. DNS değiştirici uygulamasının tek dezavantajı, Spotify’ın bunların çoğunu güvence altına almış olmasıdır.

2021’de Android için Spotify Reklam Kaldırma Adımları

Geriye kalan seçenek, SpotiThisthis sanatındaki reklamları sessize almaktır; Spotify Android uygulamasında reklamların nasıl kapatılacağına dair ayrıntılı bir kılavuz paylaşacağız. Kontrol edelim.

benzer makale : Firefox ve Chrome için En İyi Reklam Engelleyicileri (Adblock ) 2020

Not: Aşağıda listelenen uygulama, Spotify reklamlarını susturur ancak engellemez. Reklamları uygulamadan tamamen kaldırmak istiyorsanız, Spotify Premium satın almanız gerekir .

Adım 1. Öncelikle Google Play Store’a gidin ve ‘ Mutify – Can sıkıcı reklamları sessize alın ‘ uygulamasını arayın.

Adım 2. Uygulamayı açın ve ‘Yükle’ düğmesine dokunun .

Adım 3. İndirdikten sonra, Android cihazınızda Spotify uygulamasını açın ve ‘Ayarlar’ simgesine dokunun.

Adım 4. Ayarlar’da, aşağı kaydırın ve ‘Cihaz Yayın Durumu’ özelliğini etkinleştirin .

Adım 5. Şimdi Android cihazınızda Mutify uygulamasını açın ve ‘Reklamları sessize al’ seçeneğini açın.

Adım 6. Şimdi sadece Spotify müziğini çalın ve Mutify tüm reklamları kapatacaktır.

Adım 7. Şarkılardaki reklamları sessize almak için , müziği Spotify yerine Mutify uygulamasından değiştirmeniz gerekir .

Bu kadar! Bitirdiniz. Bir Android akıllı telefonda Spotify reklamlarını bu şekilde kapatabilirsiniz.

Bu nedenle, bu makale tamamen Android cihazlarda Spotify reklamlarının nasıl kapatılacağıyla ilgili. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen bunu arkadaşlarınızla da paylaşın. Bununla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin.

Yorum Gönderin