Apple TvOS 13.4 ve 13.5 İçin Jailbreak Nasıl Yapılır

direk nasıl yapılır yazına git!.. apple tv için jailbreak dakikalar önce yayınlandı.

Eğer kaçırdıysanız , unc0ver jailbreak , Apple  iPhone’lar ve iPad’ler için mevcut olan en son ürün yazılımı sürümü olan Pwn20wnd’un yeni 0 günlük çekirdek hatası ile hafta sonu boyunca iOS / iPadOS 13.5 için jailbreak yayınladı . Yani evet, iOS / iPadOS cihazlarınızı en son sürüme güncelleyebilir ve jailbreak yapabilirsiniz.

Ancak, ilk güncelleme (v5.0.1) düştüğünde ekip unc0ver’in duyurularına dikkat ettiyseniz, ekibin TVOS’un en son sürümü için yakın gelecekte destek planladığını fark etmiş olabilirsiniz ve bazı ilginç şeyler olabilir platforma geliyor.

Tweetler tasarımcı @xerusdesign tarafından paylaşılan sonradan unc0ver ana geliştirici Pwn20wnd tarafından retweet edildi. Felicity gibi görünen  bir tema tvOS Ana ekranda  gösterildi. Şık yeni simgeler, Apple’ın kutudan çıkardıklarının üzerine estetik bir dokunuş yapmış. TVOS’ta genellikle iOS veya iPadOS’ta olduğundan daha az uygulama çalıştırdığınız göz önüne alındığında, apple tv’nin zincirlerini kırmak harika olacak!!!

ilgili : Jailbreak nedir? neden jailbreak yapmalıyız.

Unc0ver’ın TVOS’un en son sürümü için jailbreak çıkış zamanı, belirsizliğini koruyor. Unc0ver ortak geliştiricisi Sam Bingner “yakında” ön tvOS desteği ile bir ön sürüm yayınlanacak dedi ve ne zaman belirtmedi.

Apple TV’yi Jailbreak yapmak, iPhone ve iPad’i jailbreak yapmak kadar popüler değil, ancak bu bir sürpriz değil. Apple TV, ev eğlence sistemleri için bir üründür ve yazılım yoluyla, iPhone veya iPad gibi avuç içi boyutlu bir bilgisayardan daha fazla sınırlamaya sahiptir. Bir Apple TV’yi jailbreak yapmanın en büyük nedenleri, üçüncü taraf akış hizmetlerine iPtv v.s, web tarayıcılarına veya USB flash sürücü okuma özelliklerine izin vermektir. Biliyorum bu şimdiden sizi heyecanlandırdı.

Apple tv için nasıl jailbreak yapılır?

Evet Arkaşlar apple 4k tvler dahil jailbreak yayınlandı nasıl yapılacağı hakkında videolar ve yazı hazırlanıyor. açıklama için tıklayın

Apple TV’ler için yeni adresinden indirilebilir , ancak şu anda beta olarak etiketlendiğini ve günlük kullanım için yeterince kararlı olmayabileceğini belirtmek önemlidir.

Şu an itibariyle, bu tvOS jailbreak’in şu anda yalnızca en yeni tvOS 13.4.5 sürümünü çalıştıran Apple TV 4 ve Apple TV 4K’yı desteklediğini de unutmamak gerekir.

Bu nedenle, cihazınız henüz en son TVOS ürün yazılımına güncellenmemişse, özellikle bu jailbreak’i denemekle ilgileniyorsanız, en son tvOS 13.4.5’e güncellemenizi öneririz.

Daha önce de belirtildiği gibi, Apple TV 4 ve Apple TV 4K’da jailbreak yapan TVOS 13.4.5 için Unc0ver TV 5.1.0 b1, unc0ver.dev/tvOS adresinden indirilebilir .

Yorum Gönderin