Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme – Kesin ÇÖZÜM

İşte Instagrama doğrudan PC ile nasıl resim yükleyip yayınlayabileceğiniz! Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Instagram birçok değişiklik yaptı. Ayrıca Instagram Makaraları, IGTV, Hikayeler, vb. Gibi bazı değerli özellikler de sundu. Özelliklerine rağmen bilgisayardan Instagrama fotoğraf ve video yükleme için resmi bir yol sunmuyor.

Başkalarının fotoğraflarını, videolarını, makaralarını vb. Kontrol etmek için bir bilgisayardan Instagrama erişebilirsiniz. Ancak, profilinize bir masaüstü / dizüstü bilgisayardan fotoğraf ve video yükleme yapamazsınız. Instagram, uygulamanın mobil kullanımını teşvik etmek için bu sistemi kurdu.

Instagram, kullanıcıların bilgisayardan fotoğraf yükleme yapmasına izin vermesede , özenle hazırlanmış fotoğraflarınızı doğrudan PC’nizden instagrama paylaşmanızı sağlayan bir çözüm var.

Bilgisayardan Instagram Fotoğraf Yükelme Adımları

Bu yüzden, bu yazıda, doğrudan PC’den Instagram’a nasıl gönderileceğine dair ayrıntılı bir rehber paylaşacağız. İşlemin kurulması biraz çaba gerektirir, ancak işi mükemmel bir şekilde yapar. Hadi kontrol edelim.

Adım 1. Her şeyden önce, Chrome tarayıcısını açın ve Instagram’ı ziyaret edin . Bittiğinde, hesabınızda oturum açın .

2. Adım. Şimdi sayfada herhangi bir yere sağ tıklayın ve ‘İncele’yi seçin

3. Adım. Bu, şuna benzeyen Chrome için geliştirici Penceresini açacaktır .

Adım 4. Şimdi, aşağıda gösterildiği gibi ‘Mobil’ düğmesine tıklamanız gerekiyor .

Adım 5. Şimdi Instagram’ın mobil arayüzünü göreceksiniz.

Adım 6. Akıllı telefon açılır menüsünde, tercih ettiğiniz akıllı telefon modelini seçin .

Adım 7. Bu, tarayıcının görünümünü bir mobil ekrana değiştirecektir. Şimdi ekranın altında yükle düğmesini göreceksiniz .

Not: Yükle düğmesi görünmediyse, sayfayı yeniden yükleyin .

Adım 8. Bilgisayarda depolanan dosyalara göz atmak için karşıya yükle düğmesini kullanın.

Bu kadar! Bitirdiniz. Bir bilgisayardan Instagrama bu şekilde fotoğraf yükleme yapabilirsiniz.

Yani, bu makale tamamen bir bilgisayardan Instagrama fotoğraf yükleme ile ilgili. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen bunu arkadaşlarınızla da paylaşın. Bununla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin.

Yorum Gönderin