En iyi Sahte Konum Fake Gps uygulaması

Uydu teknolojisinin harikaları sayesinde, bulunduğunuz yeri bugün olduğundan daha kolay bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. GPS teknolojisi, Google Haritalar gibi uygulamalarla birlikte , koordinatlarınızı bulmanızı veya evinize, iş yerinize veya en yakın mağazaya doğru yol tarifleri almanızı inanılmaz derecede kolaylaştırır .

Ne yazık ki, bu doğruluk düzeyinin büyük bir dezavantajı var: gizlilik. Arkadaşlarınızın ve ailenizin konumunuzu izlemesini istemiyorsanız, iPhone’larda bu mümkün olmadığından GPS konumunuzu üçüncü taraf uygulamaları kullanarak Android cihazlarda taklit etmek isteyebilirsiniz. Size yardımcı olmak için, Android’de GPS sahteciliği için en iyi yedi uygulama var.

Joystick ile Sahte GPS

Android için hızlı, kullanımı kolay bir GPS değiştirme istiyorsanız, Joystick ile Mock GPS uygulaması kullanılacak uygulama olabilir. Bu ücretsiz fake GPS , uygulamaya gerekli izinleri sağlamak da dahil olmak üzere, Android başlar başlamaz konum kimlik sahtekarlığını ayarlamak için atmanız gereken adımlar konusunda sizi bilgilendirir. 

Çoğu GPS sahteciliği uygulaması gibi, arayüz de basittir. Sahte yerinizin yerini bulmanıza ve tam olarak belirlemenize olanak tanıyan bir Google Haritalar vizörü sunar. Bunu bulduktan sonra, uygulamanın joystick modu gerçek zamanlı olarak o noktaya gitmenizi sağlar.

Hepsi bir arada, bu bir seyahat konum gizleme uygulaması yanı sıra bir fake gps konum değiştirme içindir. İşretlediğiniz noktadan hareket edebilir veya pozisyonda kalabilirsiniz. Seçim sizin.

Fake GPS

Joystick ile Mock GPS gibi, Mock Locations kısmen seyahat gizleme, kısmen konum değiştirme olan bir uygulama. Konumunuzu taşımanıza veya sahte bir seyahat rotası planlamanıza yardımcı olması için Google Haritalar verilerini kullanan kullanımı kolay bir arayüze sahip, muhtemelen bu listedeki en iyi tasarlanmış uygulamalardan biridir.

Sahte rotanızda duraklamak, seyahat hızını değiştirmek ve hatta nakliye sırasında gerçek hızları simüle etmek için yol virajlarını zamanlamak için kullanabilirsiniz.

Tabii ki, anında tamamen yeni bir yere geçmek istiyorsanız, Mock Locations da bunu yapmanıza izin verecektir. Joystick’li Mock GPS gibi, Mock Locations da Android’de GPS kimlik sahtekarlığını ayarlamak için yapmanız gereken adımlar boyunca size yardımcı olacaktır.

Bu uygulama, bir uygulama içi satın alma işlemiyle sınırsız erişim için ödeme yapmanız gerekmeden önce 24 saatlik deneme süresi sunar.

Sahte Konum – ByteRev

Basitçe adlandırılmış Sahte GPS tam olarak şudur: cihazınızdaki farklı konumları bulmanıza ve taklit etmenize yardımcı olmak için Google Haritalar vizörünü kullanan Android cihazlar için kullanımı kolay bir fake GPS .

5 milyondan fazla kurulum ile bu uygulama, GPS konumunuzu Android ile taklit etmeyi son derece kolaylaştırır. Uygulamanın yerleşik ayarlarını kullanarak düzenli konumları sık kullanılanlar listenize kaydedebilir veya hareketinizi rastgele düzenleyebilirsiniz.

İşlerin yürütülmesinde sorun yaşıyorsanız , uygulamayı kontrol etmek ve konumunuzu doğrudan bilgisayarınızdan veya Mac’inizden daha doğru hale getirmek için kullanabilirsiniz .

Fake Gps Sahte Konum Değiştirme

Fake GPS Go Location Spoofer uygulaması, Android’de kullanabileceğiniz en iyi fake GPS konum değiştirme uygulamalarından biri olduğu için adının kafa karıştırmasına izin vermeyin. Adından da anlaşılacağı gibi, bu, Pokemon Go ve konumunuzun kullanıldığı diğer Android uygulamaları ve oyunları için GPS konumlarını taklit etmek isteyen kullanıcılar için mükemmeldir .

Bu uygulama, doğrudan konum sahteciliği ve konum geçmişi ve sık kullanılanlar listeleri de dahil olmak üzere bu listedeki diğerleriyle eşleşecek özelliklere sahip ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ücretli kullanıcılar için işler çok daha ilginç hale geliyor.

Eğer varsa Pro sürüme yükseltme , özelleştirilebilir hızlarda ve manuel hareketler için bir joystick kontrolü ile sahte tüm yolculuklarda, yapabileceksiniz. Sahte Konumlar gibi, daha gerçekçi konum değiştirme sahteciliği için sahte rotanızda da durma noktaları ayarlayabilirsiniz.

Pokemon hayranları için, bu uygulama aynı zamanda en sevdiğiniz karakterleri bulmak için Pokemon Go Spor Salonları ve Pokestops konumlarını içerir. Sonuçta hepsini yakalamalısın, ama bunu yapmak için evi terk etmek zorunda olduğunu kim söyledi?

GPS Emulator – RosTeam

Android için basit bir fake GPS ihtiyacınız varsa, bu listedeki diğer uygulamalar çalışmıyorsa GPS Emulator uygulaması bir seçenek olabilir. Bu tamamen ücretsiz uygulama, tanıdığınız konumları aramanıza yardımcı olacak kullanışlı bir arama çubuğuyla yerleşik bir Google Haritalar vizörünü kullanarak GPS konumunuzu Android’de taklit etmenizi sağlar.

Arayüz kullanımı basittir, uygulamanın altındaki düğmeler sahte konumunuza bir iğne atmak veya sahtekarlığı tamamen durdurmak için. Tipik kentsel alanların dışında yeni yerler keşfetmenize yardımcı olması için harita görünümünüzü uydu veya arazi gibi farklı modlara geçirebilirsiniz.

Endişelenecek ekstra ayar veya özellik yok – bu, konumunuzu cihazınızda A’dan B’ye taşımanıza yardımcı olacak basit bir konum spoofer.

Sahte GPS Konumu – Hola

Kendinizi gizlemek için her şeyi yapmak istiyorsanız , IP adresinizi gizlemek için bir GPS spoofer’ı bir VPN uygulamasıyla birleştirebilirsiniz . Sahte GPS Konumu bir VPN sağlayıcısı tarafından sağlanan bir uygulamadır – Hola VPN.

Bu listedeki diğer GPS sahtecileri gibi, bu uygulama size kullanımı kolay bir arama çubuğu veya harita vizör kullanarak konumunuzu sahtekarlık yeteneği verir. Aradığınız yerleri gizlemek istiyorsanız, ekstra güvenlik için konum geçmişinizi uygulamada hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

Bir Hola VPN müşterisiyseniz bu uygulama iyi çalışabilir, ancak diğer kullanıcılar için de tamamen ücretsizdir. Gizliliğinizi gözeten herkese karşı ekstra koruma sağlamak için başka bir VPN sağlayıcısıyla birleştirebilirsiniz.

Sahte GPS Konumu – Lexa

Geliştirici Lexa tarafından Sahte GPS Konum uygulaması GPS kimlik sahtekarlığı için harika bir deneyim sunuyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyacağı bas-ve-git konum sahteciliği sunar, ancak profesyonel kullanıcıların dikkate alması gereken bazı gelişmiş özellikler de sunar.

Örneğin, sahte konumları otomatik olarak oluşturmak için onu otomasyon uygulaması Tasker ile birleştirebilirsiniz . Belirli bir konuma yaklaşıyorsanız, bu uygulamayı gittiğiniz yeri gizlemek için konumunuzu taklit edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bu listedeki diğer uygulamalar gibi, yerleri arayabilir, yerleşik vizöre manuel olarak bir raptiye bırakabilir veya geçmiş sahte konumların listesine bakabilirsiniz. Bunun için herhangi bir maliyet gerekmez – bu kimlik sahtekarlığı uygulaması tamamen ücretsizdir.

Android Cihazlarda Konumunuzu Değiştirme

Sahte bir GPS konum uygulaması yüklendiğinde, konumunuzu bakmaktan rahatsız olan herkesden gizleyebilirsiniz. İster saklandığınız aileniz olsun, isterse telefonunuzdaki verilere aç uygulamalardan konumunuzu gizli tutmaya çalışıyorsanız, bu uygulamalar Android’de GPS sahteciliğini basit bir işlem haline getirir.

GPS konumunuzu taklit etmeden önce, konumunuzu paylaşmanın faydalarıyla ilgilenebilirsiniz. İsterseniz, kayıp bir sevdiğiniz kişiyi izlemenize yardımcı olması için Google Haritalar konum paylaşımını kullanabilirsiniz. Endişeli bir ebeveynseniz bu özellikle önemlidir, çünkü teknolojiyi güvenli tutmak için çocuk izleme uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Yorum Yap