Filigransız TikTok Video indir – Nasıl Yapılır

Son zamanlarda Instagram Reels, diğer platformlardan videoların erişimini filigranlarla sınırlamaya başlayacaklarını duyurdu. Dolayısıyla, hala TikTok videolarını doğrudan Instagram Reels’e ( instagram markalar ) yüklüyorsanız, kararınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekir. Bunun yerine yapmanız gereken, yeni benzersiz içerik oluşturmak veya TikTok filigransız video indirip instagrama yükleme.

Bu şekilde, Makaralar videonun TikTok’tan yeniden yüklenip yüklenmediğini anlayamayacaktır. Bu kılavuzu yazarken işe yarayan bir yol bulduk.

ilgili konu : TikTok Videoları Nasıl İndirilir – Hızlı KESİN Çözüm

TikTok Filigransız Video indirme

Android için TikTok Videolarını İndirin

TikTok, kendi videolarınızı manuel olarak indirme seçeneği sunar. Ancak bu videoların filigranı vardır. Dahası, düetinize diğer yaratıcıların videolarını indirmek istiyorsanız, bazen indirme seçeneği devre dışı bırakılır. Bu nedenle, TikTok videolarını filigran olmadan indirmek için üçüncü taraf bir uygulama kullanmak daha iyidir. Bunu yapmak için aşağıda adımlar verilmiştir.

1. Öncelikle indirmek istediğimiz TikTok videosunun linkine ihtiyacımız var. Video bağlantısını almak için videonun sağ alt kısmındaki Paylaş düğmesine dokunun . Paylaşım sayfasında Bağlantıyı Kopyala düğmesine dokunun .

2. Ardından, aşağıdaki bağlantıdan TikTok Downloader uygulamasını indirip yükleyin.

İndir Android için TikTok Downloader

3. Uygulamayı yükledikten sonra , “Bağlantıyı Yapıştır ve İndir” düğmesine dokunun . Sonraki sayfada, önceki adımda kopyaladığımız TikTok video bağlantısını metin kutusuna yapıştırın ve “İndir” butonuna tıklayın .

Bu kadar. TikTok videosunu Android cihazınıza indirmiş olacaksınız. Videoya İndirilenler klasöründen erişebilirsiniz. Alternatif olarak, TikTok indirme uygulaması, daha hızlı erişim için indirilen videoların bir listesini de tutar.

İOS’ta TikTok videolarını indirin

TikTok videolarını iOS’ta filigran olmadan indirme adımları, Android’inkine oldukça benzer. Bunu söyledikten sonra, iOS’ta SaveTok adında farklı bir üçüncü taraf uygulaması kullanmamız gerekiyor.

  1. İndirmek istediğiniz TikTok video bağlantısını kopyalayın.
  2. SaveTok uygulamasını iPhone’unuza yükleyin
  3. SaveTok, TikTok video bağlantısını otomatik olarak algılayacaktır.
  4. Tamamlandığında, alttaki “TikTok’u Kaydet” düğmesine dokunun ve video indirilecektir.

İndirilen TikTok videolarını iPhone Fotoğraflar uygulamasında bulabilirsiniz.

İOS için SaveTok’u indirin

TikTok Videolarını PC’ye İndirin

Android ve iOS’a benzer şekilde, TikTok videolarını da PC’ye indirebilirsiniz. Musically Down adında kullanışlı bir araç var. Bu bir web uygulamasıdır ve filigran olmadan sınırsız TikTok videosunu PC’ye ücretsiz olarak indirmenize izin verir.

1. Öncelikle, indirmek istediğiniz TikTok video bağlantısını kopyalayın.

2. Ardından, web tarayıcısında Musically Down’ı ziyaret edin .

3. Şimdi, TikTok video bağlantısını metin kutusuna yapıştırın ve “İndir” düğmesine tıklayın.

4. Bir süre sonra bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz. “MP4’ü Şimdi İndir” düğmesine tıklayın.

“MP4’ü Şimdi İndir” düğmesinin çalışmaması durumunda, “MP4 İndir (Doğrudan Bağlantı)” düğmesini kullanabilirsiniz. Bu şekilde, diğer kullanıcıların veya kendi TikTok videolarınızı filigran olmadan kolayca indirebilirsiniz.

Kapanış Sözleri: Filigransız TikTok Videolarını İndirin

Bunlar, TikTok videolarını filigran olmadan mobil cihazlarda ve PC’de indirmenin yollarıydı. İşlem kolaydır ve diğer sosyal medya sitelerine hızlı bir şekilde indirip yeniden yükleyebilirsiniz, ancak siz daha iyi olan nedir? Kendi içeriğinizi oluşturmak ve sonra onu yüklemek. Benzersiz olmak. Eğlen.

Yorum Gönderin