Gmail imza Ekleme 2020 – Nasıl Yapılır

Şüphesiz Gmail şu anda en çok kullanılan e-posta hizmeti. Google’ın kendisi e-posta hizmetini destekler ve günlük e-posta ihtiyaçlarınızı karşılar. E-posta gönderirken Gmail imza eklemeyen birçok kullanıcı var. Arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize e-posta gönderiyorsanız, imzasız e-posta göndermek tamamen iyidir.

Ancak, Gmail’i ticari amaçla kullanıyorsanız, bir e-posta imzası kullanmanız önerilir. Bir e-posta imzası, giden her e-postanın altına yerleştirilen birkaç satır metinden oluşur. İmza, adınızı, web sitenizi, şirket adınızı, iletişim bilgilerinizi ve adresinizi içerir.

Gmail imza Ekleme Adımları

Gmail, herhangi bir ek uzantı yüklemeden bir e-posta imzası eklemenize izin verir. Bu yüzden, bu yazıda, 2020’de Gmail’de nasıl imza ekleneceğine dair ayrıntılı bir rehber paylaşacağız. Hadi bir bakalım.

Adım 1. Öncelikle, Gmail hesabınıza giriş yapın .

Adım 2. Yüklendikten sonra, ‘Ayarlar’ düğmesine tıklamanız gerekir .

Adım 3. Görünen seçenekler listesinden, ‘Tüm ayarları gör’e tıklayın.

4. Adım. Şimdi aşağı kaydırın ve ‘İmza’ seçeneğini bulun

Adım 5. Şimdi, yeni bir imza eklemek için ‘Yeni Oluştur’ düğmesine tıklayın.

Adım 6. Yeni imza adını girin ve ‘Oluştur’u tıklayın

Adım 7. Şimdi yeni imzayı oluşturmanız gerekir. Tam adınız, iş unvanınız, şirket adınız, iletişim bilgileriniz gibi önemli unsurları imzanıza eklemeniz gerekir .

Adım 8. Şimdi imza varsayılanlarını ayarlayın. Her iki alanda da yeni oluşturulan imzayı seçin.

Adım 9. Tamamlandığında, aşağı kaydırın ve ‘Değişiklikleri Kaydet’ düğmesini tıklayın.

Adım 9. İmzayı kaldırmak istiyorsanız , ‘Yeni e-posta kullanımı için’ ve ‘Yanıtla / iletme kullanımında’ alanında “İmza Yok” u seçin .

Bu kadar! Bitirdiniz. Gmail’e bu şekilde imza ekleyebilirsiniz.

Yani, bu makale tamamen Gmail’de nasıl imza ekleneceği ile ilgili. Bununla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.

Yorum Gönderin