Google Camera Apk iNdir ve Yükle ( GCAM 8.0 )

Google Camera Apk 8.0 som sürüm nihayet tüm Android telefonlar için kullanılabilir. İşte onu nasıl yüklersiniz? Diğer mobil işletim sistemleriyle karşılaştırıldığında, uygulama kullanılabilirliği Android oldukça yüksek bir yerdedir. Google Play Store’a kısa bir göz atın, farklı amaçlar için uygulamalar bulacaksınız. Örneğin, harika fotoğraflar çekmek için kullanılabilen kamera uygulamaları vardır; yakalanan fotoğrafları vb. düzenlemek için fotoğraf düzenleyicileri vardır.

tüm android telefonlara google cam apk 8.0 nasıl indirilir ve yüklenir
google camera nasıl indirilir

Mobil bir fotoğrafçıysanız, iyi bir kamera uygulamasının önemini biliyor olabilirsiniz. Akıllı telefonun stok kamera uygulaması, profesyonel fotoğrafçılık söz konusu olduğunda genellikle işe yaramaz. Google, fotoğrafçılık sorunlarını çözmek için Google Camera olarak bilinen bir kamera uygulamasını tanıttı.

Google Camera apk, akıllı telefon fotoğrafçılığında devrim yarattı ve Android akıllı telefonların bütçesine yeni kamera özellikleri getirdi. Google camera yalnızca Pixel cihazlarla sınırlı olsa da, geliştiriciler uygulamayı yine de Android cihazlara taşımıştır. Taşınan Google Kamera uygulaması, Google Camera apk Modu veya GCam Modu olarak adlandırdığımız şeydir.

Android için Google Camera 8.0 Mod

gcam apk vs dahili kamera programı

Son zamanlarda, Google iki yeni akıllı telefon çıkardı – Pixel 5 ve Pixel 4a 5G. Her iki akıllı telefon da 5G ağını destekliyor ve güçlü bir Snapdragon 765G işlemciye sahip. Yazılım cephesinde, her iki akıllı telefon da en son Android 11’de çalışıyor ve fotoğrafçılık için yeni bir Google Kamera 8.0’a sahipler.

Google Camera Apk 8.0, Gcam uygulamasının en son sürümüdür ve bir dizi heyecan verici özellik ve iyileştirme getiriyor. Diğer tüm Google Kamera sürümleri gibi, Google Camera 8.0 da diğer Android cihazlar için yenilendi. Evet! GCam 8.0 modu tüm Android akıllı telefonlar için hazırdır. Aşağıda, GCam 8.0 Mod’un bazı temel özelliklerini listeledik.

 • Video Çözünürlüğünü Değiştirmek için Hızlı Geçiş Ekler
 • Modda yeni ayarlar kullanıcı arayüzü var.
 • GCam Apk Mod 8.0 artık 24FPS video kaydını desteklemektedir.
 • Portre Modunda Gece Görüşü
 • Portre Işığı
 • Google Fotoğraflar’da Yeni Düzenleyici
 • Videolar için Sinematik Pan.
 • Eski GCam Modunun diğer tüm özellikleri.

Google Camera Apk 8.0 Modunu çalıştırma gereksinimleri

GCam 8.0’ı çalıştırmak için Telefonunuzun Camer2API desteğine sahip olması gerekir. Telefonunuzun Camer2API desteği olup olmadığını kontrol etmek için Camera2 API Probe Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Destekliyorsa , size ‘Sınırlı’ , ‘Tam’ veya ‘Seviye_3’ gösterecektir.

Başka bir şey de, cihazınızın Android 10 işletim sisteminde çalışıyor olması gerektiğidir. GCam 8.0 Modu, Android 9.0 veya daha düşük sürümlerde çalışmayacaktır.

Google Camera Apk iNdir ve Yükle

Eh, GCam Mod 8.0 Apk dosyası hala beta aşamasında. Yani, uygulamayı kullanırken birkaç hata ve aksaklık olabilir.Android 10 için google camera apk indir ve yükle işlemleri aşağıda verilen basit adımları izleyin.

gcam apk kullanımı ve yükleme
 • Öncelikle Apk dosyasını bu bağlantıdan indirin. Google Camera Apk Mod 8.0 dosyasını indirdiğinizden emin olun . Dosya MGC_8.0.018_V0.apk gibi görünür
 • Bittiğinde, cihazınızda Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirin .
 • Tamamlandığında, uygulamayı seçin ve yükleyin .
 • Artık Google Camera simgesini ana ekranda bulacaksınız.
 • Simgeye dokunun ve GCam apk 8.0 Modunun keyfini çıkarın.

Not: Telefonunuz Android’in daha eski bir sürümünü çalıştırıyorsa, GCam Mod’un GCam 7.31 GCam 7.2 gibi eski sürümünü indirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için CelsoAzevedo’nun deposuna başvurabilirsiniz .

Bu nedenle, bu makale tamamen GCam 8.0 modunun tüm Android cihazlara nasıl indirilip kurulacağı ile ilgilidir. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen bunu arkadaşlarınızla da paylaşın. Bununla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin.

Yorum Gönderin