araştıran çalışan bir site teknoviral

Teknoviral Hakkında

Teknoloji alanında en bilinmeyenleri araştıran, duyuran, en iyileri tavsiye eden, yazılım ve donanım anlamında merak ettiklerinizi bulmanızı sağlayan bir bilgi paylaşım platformu Teknoviral…


Okuyucunun işine yarayacak en etkili teknolojik tüyolar, ürün seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar vs… Daha birçok konu Teknoviral içerikleri arasında… 2020’de yayın hayatına başlayan genç bir yayın platformu olan Teknoviral, teknoloji aşığı herkese rehber niteliği teşkil eder. Teknoloji üzerinden iş yapanlar, eğlence amacıyla içerik üretenler kısacası teknoloji ile bağı bulunan herkes, bu bilgi paylaşım platformunda aradığı içeriği kolayca bulabilir.

Kimlere Hitap Ediyoruz?

Hedef kitlemiz, teknoloji ile hayatı bir yerde kesişmiş olan; sosyal medya ve akıllı cihaz kullanan, işi bilgisayarla olan herkes… Teknolojiyi daha etkili kullanmak, dijital pazarlama stratejileri için sosyal medyanın en kuytu köşelerini keşfetmek isteyenlerin içeriklerimizi büyük bir ilgiyle okuyacağına şüphe yok! Kısacası burası bilim, teknoloji, sanat, internet, siber güvenlik konularında size hayat kurtaran tavsiyeler veren alanında tam donanımlı teknoloji platformudur.

Teknoviral Ne Yapıyor?

Teknoloji, günümüzde herkesin merak ettiği koskocaman bir derya… Biz de Teknoviral ailesi olarak teknoloji denen bu deryada yerimizi alırken size en birinci ağızdan ve doğru teknolojik gelişmeleri vermeye çalışıyoruz. Ürün karşılaştırmalarından en son teknoloji haberlerine kadar birçok detayı okuyucuyla en hızlı şekilde buluşturmak bizim temel misyonumuz… Yazılım ve donanım anlamında teknolojide atılan en son adımları, yeni trendleri ve bunlardan doğan ihtiyaçları gündeme getiriyoruz.

Amacımız Sayfaları Doldurmak Değil!

İçeriklerimiz genellikle teknoloji, sosyal medya, Android ve mobil cihazlar gibi farklı, zengin ve eğlenceli kategorilerden oluşuyor. Teknoloji ve sanat, teknoloji ve eğitim, teknoloji ve iş dünyası kısacası teknolojinin ulaştığı her yer bizim üretim alanlarımız arasında… Instagram’da müzik ekleme tüyolarından, arama motorlarında aradığınızı daha kolay bulmanın yollarına kadar birçok basit gibi görünen ama önemli konu içerik havuzumuzda yer alıyor. Bu amaçla Teknoviral, clickback tuzaklarından öte size faydalı, araştırmaya dayalı, aradığınızı bulmanızı sağlayacak bilgilerle dolu! Hem doğru hem de işlevsel teknolojik bilgiler, pratik ve işe yarar tüyolar Teknoviral’de yer alıyor!