iPhone Telefon Görüşmelerini Kaydet!

iPhonede gelen çağrıları kolaylıkla hem çok düşük ücret karşılığında hemde BEDAVA olarak kaydetmek mümkün. Ama yanlızca jailbreak cihazlarda çalışmakta, o yüzden cihanız Jailbreak ise veya Jailbreak yaparım sorun değil diyorsanız devam edelim. iphone görüşme kaydedici için hadi başlayalım

iPhone ios 13.5 Gelen Aramaları Kaydetme 2020 de Hangi Çağrıları Destekliyor

Hemen hemen bildiğimiz ve kullandığım tüm telefon ile görüşme yaptığımız mecraları destekiyor örnek vermek gerekirse

  • Facetime ile gelen çağrıları kolayca kaydeder
  • Skype
  • viber
  • whatsapp ile gelen çağrıları kaydetme
  • messenger ( facebook )
  • line
  • instagram

yani kısaca telefonunuz ile birini arıyorsanız bunun hangi program olduğu önemli değil. Kolaylıkla görüşmeyi kaydedebilirsiniz.

ilgili : Bu ve buna benzer jailbreak ios 13.5 en iyi tweak program listesi için tıkla

AudioRecorder XS Arama Kaydet Özellikleri

AudioRecorder XS, diğer uygulamaların geçici çözüm olarak kullandığı gibi aramalarınızı kaydetmek için uzak bir sunucu kullanmaz. Doğrudan cihaza kaydeder! Bir telefon görüşmesini kaydederken internet bağlantısına gerek yoktur.

iphone gelen çağrıları kaydetme

Ses Kaydedici ile iş aramaları, randevu düzenlemeleri vb. Gibi daha sonra dinlemeniz gereken telefon görüşmelerini kaydedebilir ve bunları iPhone’unuzda yerel olarak saklayabilirsiniz.
Daha sonra bunları oynatabilir, e-postanıza veya Dropbox veya Google Drive klasörünüze gönderebilir veya silebilirsiniz.

Diğer tarafın, aramanın kaydınızın başında kaydedileceğini belirten bir uyarı sesli mesajıyla otomatik olarak bildirilmesi için seçenekler vardır. (Bu, ülkenizin yasalarına göre etkinleştirmek veya devre dışı bırakmaktan sorumlusunuz, çünkü yasa ülkeler arasında farklılık göstermektedir. Diğer tarafın bilgilendirildiğinden de sorumlusunuz.)

Audiorecorder XS iPhone Arama Kaydet Nasıl Yüklenir

Öncelikle ücreli sürümü 3.99 usd ve sadece paypayla alınabiliyor. Sitemizdeki jailbreak repo adreslerinden : http://limneos.net/repo/ adresini Cydi ya eklerek kolayca satın alabilirsiniz. , iphone arama kaydet için repo adresleri

Şimdi gelelim bedava yüklemeye ülkemizde paypal tam bir bela olduğu için gene sitemizdeki repo adreslerinden : https://rejail.ru veya https://repo.hackyouriphone.org/ repolarını ekleyerek kolayca telefonunuza indirip yükleyebilirsiniz.

2 Yorum

  1. talip uğurlu Mayıs 31, 2020
    • Arif ERİNCİK Mayıs 31, 2020

Yorum Gönderin