PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi – Erangel 2.0, Ultra HD Grafikler ve Daha Fazlası

Yaklaşan PUBG Mobile 1.0 Güncellemesinden neler bekleyeceğiniz

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi - Erangel 2.0, Ultra HD Grafikler ve Daha Fazlası
PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi – Erangel 2.0, Ultra HD Grafikler ve Daha Fazlası

Artık PUBG Mobile Sezon 14 sona ermek üzere olduğundan, PUBG Mobile oyuncuları bir sonraki büyük güncellemeyi heyecanla bekliyorlar. Bir sonraki büyük güncelleme, bazı büyük değişiklikler ve yepyeni bir harita – Erangel 2.0’ı tanıtmak üzere.

Çok beklenen Erangel 2.0, nihayet oyuncular arasında çok fazla ses getiren PUBG Mobile 1.0 beta sürümünde tanıtıldı. Yeni harita beta sürümünde sunulduğundan, oyuncular yeni Haritanın kararlı yapıda yakın zamanda kullanılabilir olup olmayacağını bilmek istiyor.

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi – Erangel 2.0, Ultra HD Grafikler ve Daha Fazlası

Bu yüzden, bu yazıda, PUBG Mobile 1.0 güncellemesi ile ilgili tüm kafa karışıklıklarınızı gidermeye karar verdik. Yaklaşan güncelleme hakkında bildiğimiz her şeyi size anlatacağız. Öyleyse, bir sonraki PUBG Mobil Güncellemesinden ne bekleyeceğimize bakalım.

Yeni Erangel Haritası

Yeni Erangel Haritası
Yeni Erangel Haritası

Erangel Haritasının yenilenmiş sürümü beta sürümünde oynamaya zaten hazır ve kararlı yapıda da tanıtılacak. Sabit yapının, Erangel 2.0 haritasıyla Eylül ortasında gelmesi bekleniyor.

Erangel’in yenilenen versiyonu, Mylta Elektrik Santrali, Taş Ocağı, Georgopol, Pochinki vb. Gibi önemli harita konumlarında birçok görsel değişiklik getirecek. Ayrıca, yeni haritada düzenli ganimet bulabileceğiniz birkaç binanın altında gizli sığınaklar olacak.

Yeni Kullanıcı Arayüzü

Yeni Kullanıcı Arayüzü
Yeni Kullanıcı Arayüzü

Yaklaşan PUBG Mobile 1.0 güncellemesi, oyun için yeni bir kullanıcı arayüzü tanıtacak. Yeni kullanıcı arayüzü hakkında fazla ayrıntıya sahip değiliz, ancak çok az YouTuber, yeni kullanıcı arayüzünün çalıştırılmasının zor olduğunu iddia etti. Dolayısıyla, bu düzeltilmemişse, haritaları değiştirirken veya arkadaşlarınızı davet ederken zor zamanlar geçirmeniz gerekebilir.

Birden Çok Yeri İşaretleme

Yaklaşan güncelleme, PUBG Mobile Players’ın haritada birden fazla konumu işaretlemesine izin verecek. Uçaktan inmeden haritada birden fazla konumu işaretleyebilirsiniz. Bu, yaklaşan PUBG Mobile güncellemesiyle gelmesi beklenen benzersiz özelliklerden biridir.

Araç Kontrol Özelleştirmesi

Araç Kontrol Özelleştirmesi
Araç Kontrol Özelleştirmesi

Normal kontroller gibi, PUBG Mobile 1.0 da araç kontrollerini ayarlar aracılığıyla özelleştirmenize izin verir. PUBG Mobile 1.0 Beta sürümü, ‘Araç’ Kontrolleri için ayrı bir bölüme sahiptir. Araç kontrolleri altında, düğmelerin boyutunu ve konumunu değiştirebileceksiniz.

Yeni Ultra HD Grafikler

Yeni Ultra HD Grafikler
Yeni Ultra HD Grafikler

Çok beklenen Ultra HD grafikler de görünüşe göre oyuna doğru ilerliyor. PUBG Mobile 1.0 güncellemesi nihayet Erangel 2.0’ı Ultra HD modunda oynamanıza izin verecek. Ancak, oyunun Ultra HD grafiklerini etkinleştirmek için güçlü bir akıllı telefona ihtiyacınız olacak.

Ultra HD grafikleri etkinleştirmek için, kullanıcıların yaklaşık 200 MB boyutunda UHD kaynak paketini indirmeleri gerekir

Yani, yaklaşan PUBG Mobile 1.0 güncellemesi hakkında bildiğimiz tek şey bu. Yaklaşan güncellemeyle ilgili başka ayrıntılar biliyorsanız, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Arkadaşlarınızla da paylaşın.

Yorum Gönderin