Steam LEVEL ATLAMA 2020 – Nasıl Yapılır?


Steam , tüm favori PC oyunlarınızı bulup oynamak için harika bir platformdur. Sizinkinin veya başkalarının Steam profillerini sık sık görüntülüyorsanız, “level” bölümünü fark edebilirsiniz. Steam, bu seviyelendirme sistemini, platformu ve üzerinde oynadığınız oyunları birbirine bağlamanın bir yolu olarak yarattı.

Süreç oldukça basit: Çeşitli görevlerle XP kazanıyorsunuz, ana görev rozet işçiliği ve yeterli XP kazandıktan sonra level atlıyorsunuz. Elbette hızlı bir şekilde level atlamak için izleyebileceğiniz stratejiler var. İşte Steam’de nasıl level atlama ile ilgili temel bilgiler. 

Steam 1 seviye olmanın En Hızlı Yolu: Rozet Üretimi

Steam’e başladığınızda, 1 seviye olmak için ihtiyacınız olan tek şey 100 XP. 10’a kadar sonraki her level için 100 XP level atlar. O andan itibaren level başına 200 XP’ye ihtiyacınız olacak ve level 20, 300 XP’ye ulaştığınızda vb. 

XP kazanmanın en hızlı yolu rozetler hazırlamaktır. Rozetler, oyunlarınız aracılığıyla ticaret kartları toplayarak ve bunları satın alarak veya takas ederek oluşturulur. Hesap Adınız> Rozetler’e giderek mevcut tüm rozetlerinizi ve ticaret kartlarınızı görebilirsiniz . 

Bunu yapmak için önce rozet kazanmayı destekleyen bir oyuna ihtiyacınız olacak . Bunları, Steam Koleksiyon Kartı değiştiricili filtreyi kullanarak Steam aramasında bulabilirsiniz. Bir tane satın alıp indirdikten sonra, oynamak size kart düşmesini sağlayacaktır. 

Oyunun birinci level rozetini oluşturmak için bir oyundan belirli miktarda karta ihtiyacınız var. Oyunu oynadıktan ve maksimum kart düşürme miktarına ulaştıktan sonra, kartların geri kalanını satın almanız ya da onlar için başkalarıyla ticaret yapmanız gerekir. Pazar yerinden kart satın alabilirsiniz.

Tek bir kartın maliyeti genellikle birkaç senttir, bu nedenle bir rozeti tamamlamak çok pahalı değildir. Ve kart düşürmelerinizde kopyalar aldıysanız, ihtiyaç duyduklarınızı Pazar yerinde satın almak için bunları satabilirsiniz. 

Booster Paketleri de var. Bunlar size rastgele verilir ve belirli bir rozet setinden üç kart içerir. Bunları almak için, hak kazanmak için haftada en az bir kez Steam’i kullandığınızdan emin olmanız yeterlidir. 

Rozetlerinizi Yükseltme

Her rozet, Steam’de en fazla 5 kez olmak üzere birçok kez level atlama yeteneğine sahiptir. Yani tek bir oyunla 500 XP almak mümkündür. Birden fazla oyun için rozet oluştururken bunun nasıl hızlı bir şekilde toplanabileceğini görebilirsiniz. 

Her rozet oluşturduğunuzda, bunu yapmak için rastgele üç eşya alırsınız. Daha sonra bu eşyaları pazarda satabilir ve bu parayı daha fazla kart satın almak için kullanabilirsiniz. Veya kimsenin almak istemediği bir ürününüz varsa, onu değerli taşlara dönüştürebilirsiniz. Mücevherler biriktirilebilir ve ardından Booster Paketleri satın almak için kullanılabilir. 

Daha popüler oyunlar için, Güçlendirici Paketler genellikle yaklaşık 1.000 mücevher tutar, bu nedenle bunun için yeterli mücevher toplamak biraz zaman alabilir. Ancak çok fazla ekstra, pazarlanamayan ürününüz varsa, buna değer olabilir. 

Steam İndirimi Rozetleri Üretin

İnanılmaz oyun fiyatlarının yanı sıra Steam satış süreleri, hesabınızı yükseltmek için olağanüstüdür. Bunun nedeni, bir Steam satış etkinliği sırasında ürettiğiniz tüm rozetler için size, satışa özel, aynı zamanda bir rozet olarak da işlenebilen özel ticaret kartlarının verilmesidir. 

Bu Steam satış rozetleri sınırsız miktarda yükseltilebilir, bu nedenle normal rozetlerinizi gerçekten oluşturmaya başlamak için bir sonraki satışın gelmesini beklemeye değer olabilir. Ardından, onları mümkün olduğunca Steam satış kartlarına koyabilirsiniz. 

Bundan yararlanmak, seviyenizi büyük ölçüde artırmanıza yardımcı olabilir. Ve daha da geliştirilebilir rozetler elde etmek için daha fazla oyun satın almanın tam zamanı. 

XP Kazanmanın Diğer Yolları

Rozet oluşturmanın yanı sıra XP kazanmanın birkaç yolu daha var ve bunlar, Steam level atlama için ilk başta yapılacak harika şeyler olabilir. 

Her şeyden önce Topluluk Sütunu rozeti var. Bu, Steam’de arkadaş eklemek, oyun oynamak veya ekran görüntüsü göndermek gibi belirli görevleri tamamlayarak alabileceğiniz bir rozettir. Bazı görevleri tamamladığınızda 100 XP için 1. level rozeti alırsınız ve başka bir 100 XP için 2. levele yükseltebilirsiniz. 

Ayrıca Game Collector rozetleri de vardır. Bu rozet, Steam mağazasında bulunan her oyunu satın alana kadar varsayımsal olarak belirli sayıda oyun satın aldığınızda size XP verir. Ne kadar çok oyun satın alırsanız, her seferinde o kadar az XP verilir, ancak aldığınız ilk birkaç oyun için iyidir.

Belirli bir süre için bir Steam hesabına sahip olarak da XP kazanabilirsiniz. Bu, Hizmet Yılı rozetinizdir. Bir hesabınız olduğu her yıl için 50 XP kazanacaksınız. 

Steam LEVEL ATLAMA Ödülleri

Öyleyse, Steam level atlama için teşvik nedir? Aslında kazandığınız her levelin bazı iyi faydaları var.

Her level atladığınızda, beş ekstra arkadaş yuvası kazanırsınız. Böylece, her levelde hesabınıza daha fazla arkadaş ekleyebileceksiniz. Level 10, 20, 30 ve 40’ta, yükseltici paketler alma şansınız% + 20’dir ve bu da kademelerinizi yükseltmenizi daha da kolaylaştırır. 

Dolayısıyla, tüm Steam oyunlarınızda biraz tükenmiş hissediyorsanız, oyun oynamaktan her zaman biraz zaman alabilir ve bunun yerine Steam hesabınızda biraz level atlayabilir ve bu süreçte bazı güzel avantajlar elde edebilirsiniz. 

Yorum Gönderin