Tweet Flood Ücretsiz Tweet Dizisi Oluşturma

Bu yazıda, Chirr App adlı bu ücretsiz web sitesi ile tweet dizisi yani tweet flood tweetlerin nasıl oluşturulacağını ve Twitter’da nasıl yayınlanacağını okuyacaksınız .

Twitter, sosyal medya platformları havuzunda en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Bu platforma dünyanın her yerinden milyonlarca insan farklı cihazlar, PC, elektronik pedler ve mobil cihazlarla erişilmektedir.

Bu platformda hiç tweet attıysanız, tek tweet’inizde kullanabileceğiniz karakterlerin bir sınırı olduğunu bilmelisiniz. Bu, açıklama gerektiren ve daha fazla kelime ve karakter gerektiren bir şeyi tweetlemeyi zorlaştırır. Dahası, ayrı ayrı tweet atarken, ancak önceki gönderiye devam ederken aktarmaya çalıştığınız bilgilerin akışını unutabilirsiniz. Chirr Uygulamasını kullanarak bu soruna veda edebilirsiniz.

Bu Ücretsiz Web Sitesi ile Twitter’da Zincirleme Tweetler Oluşturun ve Yayınlayın

Chirr Uygulaması, akışı kesintiye uğratmadan tek seferde tweet olarak göndermek istediğiniz tüm düşüncelerinizi yazmanıza yardımcı olan tek noktalı bir web uygulamasıdır. Yazmayı bitirdikten sonra, her bir tweet’i ayrı ayrı denemek zorunda kalmadan tweetlerin nasıl görüneceğini kolayca gözden geçirebilirsiniz. Bu ücretsiz web sitesi ile Twitter’da nasıl tweet oluşturup yayınlayabileceğinizi görelim.

Bunun için buraya tıklayarak Chirr App web sitesini ziyaret edin . Ziyaret ettiğinizde, bu uygulamayı kullanarak doğrudan tweet göndermek için twitter oturum açma kimlik bilgilerimizi kullanarak bu web sitesinde oturum açmanız gerekebilir.

Akıştaki Tweetleri düzenle

Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sol taraftaki panelde yazı alanı verileceği için tweet’i akışta yazmaya başlayabilirsiniz.

Yayınla

Ayrı tweetler olarak yapmasını istiyorsanız, metni kırmak için […] tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca, yazma alanını tam ekran bir pano haline getirmek için genişlet simgesine tıklayabilirsiniz.

Tam ekran modu

Burada, herhangi bir kesinti ve dikkat dağıtıcı olmadan tweet yazabilirsiniz. Tweet metninizi tamamladıktan sonra, sadece “Yayınla” yı tıklayabilirsiniz.

Twitter'da yayınlayın

Tıkladıktan sonra, tweet’in yayınlandıktan sonra nasıl görüneceğini görebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Sonuçtan memnunsanız, devam et’i tıklayabilirsiniz, aksi takdirde gönderiyi daha fazla düzenlemek için “düzenle” yi tıklayabilirsiniz.

Bu web uygulamasında başka hizmetler de mevcuttur, ancak bu hizmetlerden yararlanmak için premium bir hesaba yükseltmeniz gerekebilir.

Kısaca

Chirr App, biz yazarken aynı anda tweet akışını kontrol ederken aynı zamanda tweet yazmak için basit ama eğlenceli bir web uygulamasıdır. Bu uygulama en iyi şekilde daha uzun tweet yazarken kullanılır.

Bu web uygulamasını burada deneyin .

Yorum Gönderin