Videodan Arka Plan Sesini Silmek İçin 5 Android Uygulaması

Şüphesiz ki Android şu anda en çok kullanılan ve popüler mobil işletim sistemidir. Android, diğer tüm mobil işletim sistemlerine kıyasla kullanıcılara daha fazla özellik ve özelleştirme seçeneği sunar. Bunun dışında, Android her zaman devasa uygulama ekosistemi ile biliniyor.

Teknoviral, en iyi yardımcı uygulamalar, en iyi müzik uygulamaları vb.Gibi Android uygulamalarında çok sayıda makale paylaştık. Bugün, herhangi bir videodan ses çıkarmak veya silmek için kullanılabilecek en iyi Android uygulamalarının bir listesini paylaşacağız.

Videodan Sesi Silmek İçin En İyi Android Uygulamaları

Videoların çoğu akıllı telefonlarda çekildiğinden, ses düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için ses düzenleme uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde, herhangi bir videonun sesini kapatmak için bilgisayarınızı açmanız gerekmez. Bu yazıda, 2020’de Android için en iyi ses düzenleme uygulamalarından bazılarını paylaşacağız.

1.  Video Sound Editor

Video Ses Editörü

Android akıllı telefonunuz için bir video ses düzenleyicisi arıyorsanız, Video Ses Düzenleyicisi’ni denemeniz gerekir. Bu uygulama ile, akıllı telefonunuzdaki herhangi bir videonun sesini hızla silebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir ve ayrıca video kırpma, arka plan müziğini değiştirme, ses ekleme vb.

2. Mute Video, Silent Video

Mute Video, Silent Video

Bir videonun sesini kapatmak veya silmek için kullanımı basit ve hafif bir Android uygulaması arıyorsanız, Mute Video, Silent Video sizin için en iyi seçim olabilir. Bu uygulama ile, herhangi bir videonun sesini tamamen kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra, uygulama Facebook, Instagram vb. Sosyal ağ platformlarında videoları kırpmak ve paylaşmak için de kullanılabilir.

3. Video Replace Mix Remove Audio

Video Replace Mix Remove Audio

Video dosyalarındaki sesi yönetmek için en iyi başka bir Android uygulaması. Bu uygulama, bir video dosyasındaki sesi başka bir sesle değiştirebilir. Video Replace Mix Remove Audio ayrıca seçilen herhangi bir videonun sesini kaldırabilir, kapatabilir veya kolayca silebilir. Uygulamanın kullanıcı arayüzü basit, temiz ve kullanımı kolaydır.

4. AudioLab

AudioLab

AudioLab, Google Play Store’da bulunan eksiksiz bir ses editörü ve zil sesi oluşturma uygulamasıdır. Bu uygulama ile, sesinizin en iyi kısmını kolayca kesebilir ve zil sesi olarak kaydedebilirsiniz. Uygulama ayrıca herhangi bir videodaki sesi tamamen kapatmak veya silmek için de kullanılabilir. Ayrıca remixler oluşturmak için sesinizi dört farklı ses parçasıyla karıştırmak için kullanılabilen gelişmiş bir ses mikseri vardır.

5. Lexis Ses Editör

Lexis Ses Editörü

Android’iniz için tam teşekküllü bir ses düzenleme uygulaması arıyorsanız, Lexis Audio Editor’dan başka bir şeye bakmayın. Bu uygulama ile, kolayca silebilir, sessizlik ekleyebilir, kırpabilir, herhangi bir ses parçası. Bunun yanı sıra, ses arka planından gereksiz gürültüyü kaldıran bir gürültü azaltma özelliği de vardır.

Yani, bunlar herhangi bir videodan ses çıkarmak için en iyi beş Android uygulamasıdır. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Arkadaşlarınızla da paylaşın.

Yorum Yap